X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

INTERNIC® BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ , bizi tanımak ister misiniz?

2000 - 2015 Yılları arasında Freelancer olarak çalışmalar yürütmekle başladı bizim hikayemiz.

Bilişim Teknolojileri alanında sektör ihtiyaçlarını analiz eden, Müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş "bizim işimiz değil demek yerine" başarıya nasıl ulaşılacağı konusunda hep yön göstermeyi hedef edindik.

Bilişim sektörün de en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine ilk yıllar da Website tasarımı, Entegrasyon, Ödeme yöntemi çözümleri, E-Ticaret yönetimi, Kurulumu ve İnternette nasıl başarılı olunabilir konusunda Danışmanlık yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

2015 Şubat ayında Büyük bir yatırımla Türkiye, Almanya, Fransa, Belçika ve Kıbrısta yer alan veri merkezlerin de Kendimize ait sunucularımızı internet dünyasına kavuşturduk. Aşırı sınırlamalı hosting sağlayıcısı olmak yerine sadece gerekli sınırlamaları yaparak Müşteri Memnuniyetini %99' a çıkardık.

Günümüz web siteleri için önemli olan Kesintisiz erişim, Hızlı teknik destek, Çözüm odaklı yaklaşım yürüten şirketimiz,  Türkiye’nin yeni nesil Teknoloji ye uyum sağlama sürecinde de en büyük destekleyenler arasında olmuştur.

2020 Mart ayında ülkemiz de görülmeye başlayan Covid-19 Yeni tip Coronavirüs Salgın hastalığının sebep olduğu Ekonomik daralma ile bir çok işletme iş yapamaz ve iflas haline geldiğini gözlemledik ve bu noktada bir atılım yaparak, “Vatandaşımızın E-Ticaret ile kolay tanışma” sını sağlamak adına Sosyal ve Ticari bir girişim başlattık. 

Aylık ödemeli Sözleşme zorunluluğu olmadan tamamen herkes internet ten satış yapılabilsin diye, Dünyanın En Ucuz E-Ticaret Sitesi hizmetini vermeye başladık. Bu hususta bir çok vatandaşımız E-Ticaret ile evden çalışmalarını sağlarken Ülke Ekonomisine katkı sağladık.

7/24 Kurumsal ve Bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitelerinin tüm ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı daima geliştirme, web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş INTERNIC® BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak, Yeni projelerle ve Modern Teknoloji ile her gün sizin için yenileniyoruz bir adım önde olabilmeniz için sürekli çalışıyoruz.

 Top